Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin er iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse de rical bâtınin üretilen daha ancak modelleri de mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının süfliya kaymasını hapsetmek bâtınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde gacı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu keşfedildi. Ve bu beyırdan sonra kadınlar tarafından da kullanılmaya temellandı. Ayrıca unutulmaya cebin tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonra gelinin jartiyeri peyda arttırma ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi koltuk sağlamlanırdı. Bir sair Avrupa geleneğinde ise, gelinin çbâtınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine tamam fırlatması o dönemlerde jartiyer ile bile gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan dinçler deri dansında çiftlere haremlik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birgeniş er dergisinde gacı vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de taraf almaya temelladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle bile kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir zaman de olduğu gibi beyazdır. Siyah ve pembe gibi renkleri de onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu derece ayrıntılı olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişuygun huzursuz etmemesi gerekir. Moda bölümü artık jartiyeri uslu çıngı olarak satmanın nezdinde birgeniş ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birgeniş üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen zümreı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen fakat anbean liberalleşmeye tamam giden seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla ilişkin olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya meydanlık gelmek bâtınin süflidakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri içinde özellikleri açısından tadil gösterse de asliye temellıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları uslu başına yahut bir partnerle her evetştan beşer tarafından çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına için seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına için ihtiyaç, hayata renk ilhak etmek bâtınin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu yahut mağazada görülen birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop pazarlerinde hafi olduğu bâtınin satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten kâm meydan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla eğleşmek bazı seks oyuncağı pazarlerinde hüsranla özetlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak vira etmek, mesleklevselliği için olgun edinmeden satın vira etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok kemiksiz yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek bâtınin majör çaba harcama etmelidirler. Hassaten; artık gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları bâtınin seks shoplardan aldatmaışveriş daha amelî ve refahlı olmaya temelladı.

Evveli seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks avluında yaşanmış olan sorunların tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu pozitifrdığı bâtınin ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin sakimlığına kanaat getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar keyif problemi olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste yeksan haklara sahiptir. Vesair taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete için eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel genlik düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Hanımlar, sex shop pazarlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, avluına zihayatlık ilhak etmek, daha uygun bir orgazm eğleşmek yahut seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir vücut sergilemek bâtınin sex shoplardan aldatmaışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş madunı bireylerin sex shoplardan pazari yok olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı strüktürlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını esirgemek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra majör gelişmeler ve eşeysel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum tamam olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilişkin aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri uslu şey kaldı o da ruh. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile bile size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, meslekleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun kâm haritasını çıkarmakta nispeten koygun ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona için hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu meslekin en amelî yolu. Hassaten seks sırasında konuşmak çok önemli. Zinhar bildirişim kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en mürtefi seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece huzursuz edici bulunduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis cebinüğünün penisinizi sıkarken tıngırvira etmek bâtınin bâtıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız strüktürn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir güçlük tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları daha uygun seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uygun bir seksin sonu bileklü bir orgazm ile özetlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir