Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 yılında kurulmuş bir kuruluştur. Tekebbür, pediatri uzmanlarının küresel çapta çocuk sağlamlığı ve emrazı mevzularında ortaklık yapmasını yalnızçlamaktadır. IPA, çocuk sağlamlığının gelişmesine ve çocukların sağlamlıklı bir yaşam sürdüklerini isteklendirme kılmak muhtevain çhileışır. Tekebbür, çocuk sağlamlığı mevzularında ihtisas, ilmî araştırma ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının kürevi çapta ortaklık yapmasına isteklendirme etmektedir. Tekebbür, çocuk hakları ve sağlamlıklı bir yaşam muhtevain muktezi olan ortamların yaratılması mevzularında çhileışmalar yapmaktadır. Muhteşem sükseya imza atan iki Türk Ata – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu çağ Başkanlığını, Ululuk Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk sağlamlığı ve emrazı mevzularında küresel ortaklık içinde olmasını yalnızçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların sağlamlıklı bir yaşam sürdüklerini isteklendirme kılmak ve çocuk sağlamlığının gelişmesine yardımda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının ihtisas, ilmî araştırma ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve kürevi çapta ortaklık yapmasına isteklendirme kılmak muhtevain çhileışır. Tekebbür, çocuk sağlamlığı konularındaki ilmî gelişimleri ve çocuk emrazının tedavisi konularını kovuşturma fiyat. Bu bilgileri dünya çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, sağlamlıklı bir yaşam muhtevain muktezi olan ortamların yaratılması mevzularında da çhileışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli konularından sığınmacı çocuklar konusunu Ululuk Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada büyük alkış yekûnıştır. Sonuç olarak Tekebbür, çocukların sağlamlıklı ve adil bir yaşam muhtevain muktezi olan fiziki, birey ve toplumsal ortamların yaratılmasını isteklendirme fiyat ve bu konulara üstüne politika belgeleri hazırlar.
IPA, dünya çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklık yapmasını ve çocuk sağlamlığı konularındaki son ilmî gelişimleri kovuşturma etmelerini isteklendirme fiyat. Cihan çapında çocukların sağlamlıklı ve adil bir yaşam sürmelerini isteklendirme etmeyi yalnızçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri düzındaki uzmanların ve çatlakştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk sağlamlığı ve emrazı mevzularında veri paylaşmasını isteklendirme fiyat. Tekebbür, pediatri uzmanlarının çocuk sağlamlığı konularındaki son ilmî gelişimleri kovuşturma etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya dönüştürmelerine yardımcı olur.
IPA aynı zamanda çocuk sağlamlığı mevzularında küresel bir düşün birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk emrazının tedavisi konularındaki en güzel uygulamaları belirler. Tekebbür, çocuk sağlamlığı mevzularında eğitim bilimi veren programlar hazırlar. Bu programları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Tekebbür, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklık yaparak çocukların gelecekleri muhtevain çhileışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Ululuk Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak Birleşmiş Milletler seviyesinde konseptmeler yaparak çocukların henüz güzel bir doğacak içinde evetşamaları muhtevain projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve sağlamlıklı bir yaşam muhtevain muktezi olan ortamlar mevzularında çhileışır. Tekebbür, çocukların sağlamlıklı olarak evetşayacakları fiziki, birey ve toplumsal ortamların yaratılmasını isteklendirme fiyat. Bu konulara üstüne politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının dünya çapında ortaklık yapmasına ve çocuk sağlamlığı konularındaki son ilmî gelişimleri kovuşturma etmelerine imkân teşhisyan bir kuruluştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir