Kurma.Website

İnsanların yaneşeliıkları özel hatıralarını, marifet alanlarıyla mukabillarına çısoy yeteneklerini paylaşmalarını, ihtiyaç olduğunu düşündükleri bir alanda yahut dolaysız olarak şahsi isteklerini tatmin kılmak dâhilin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu sayfa karşı daha detaylı bir şekilde vukuf kısaltmak içim blog nedir adlı yazımı okuyabilirsiniz.

# Saksılamadan önce bugün kaybetmemeniz namına blog harismadan önce adlı yazımı okumanızı öneririm. “Sitemin adı ne olmalı daha onu de bilmiyorum” diyenler dâhilin de blog ad önerileri yahut domain önerileri yazım tam size nazaran.

Hasetmüzde blog mevzuları; kişilerin marifet alanları, inceleme yetenekleri üzere belirli bir yalnızçta yazılabileceği üzere; her sektörden yahut her fikirden berenarı toparlayarak da website kurmak mümkündür.

Yani bir gündüz teknoloji dair vukuf sunulurken; vesair gündüz, siyasetle dayalı paylaşımları blog gönülğinize orantılı bir şekilde yapabilirsiniz. Bir gündüz gitar çahiz dair videoteyp ve fotoğrafğraflı yayınlar yaparken; bir ahir gündüz sıkıntısızıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Veya blogunuzu harisarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Derece Dönemımı Alır?
Website yapmak 2022 tarihinden itibaren artık çok kolaylaştı. Sadece 25 dakikada sıfır vukuf ile sizinde blogacmak.com üzere bir siteniz olabilir. Bu mevzuda daha detaylı bir şekilde vukuf kısaltmak dâhilin kesinlikle blog açılır yazımı okumanızı öneririm.

blog yapmak bugün almaz
Döneminızı takanak biricik şey domain adınızı ve tasavvurınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda zaten bir domain (kayran adı) var ise o bugün gerçek anlamda emekiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi harismaktan öte blogun dâhiline okuyucunun sevdiği yazıları kaydetmek, bu yazılara özgün videoteyp ve resimler eklemek daha uzun bugün alacaktır. Gerçi yalnızca 10-15 dakikada makale yazıp yayınlayanlar da var. Yani bu süreyi ayarlamakta size kalmış gerçekte.

Ne Kadara Emtia Olur?
Bu emeke saksılamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi yapmak dâhilin çok kazanç harcayacak mıyım?” dır.

blog yapmak kaç kazanç
Cevap “Iyi” Web sitesi yapmak dâhilin katiyetle öyle yüksek miktarlarda kazanç harcamanıza lazım nanay. Siteyi kendiniz harisacağınız dâhilin tasavvur ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den kötüya mimarilmayan bu hizmetin gerçekte maliyeti 1 senevi $20-25.

Sadece domain ve hosting dâhilin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 üzere bir numara tutacak. Yani mahiye yalnızca $1-2 ödeyerek sitenizi harismış olacaksınız. Bunun dâhilin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize senevi 20-25 Dolar üzere bir rakama gelecek. Nite mı? Burdan devam…

Blog Aç Lakin Niçin?
Aslında bunun bir çok nedeni olabilir, fakat en popülerleri:

Evden kazanç edinme dâhilin şehir yapmak : Türkiye’de bir çok blogger internet üzerinden blog yazarak kazanç sahip olmak dâhilin web sitelerini kullanıyor. Sadece part-time bir iş olarak değil, bazenları bu vakaı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten kazanç edinme dair en elleme yöntemlerden biri şehir bina etmek ve şehir harismaktır.
1 kez öğren 1000 kez yap : Bir defa blog kesinlikle açılır öğrendikten sonra arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki herhangi bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu emeki kendiniz dâhilin bir kazanç edinme yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini dışa vurum kılmak dâhilin : Sadece blog kaydetmek, kendi duygularını saksıkaları ile pay etmek dâhilin blog harisanlarda var. Ayrıca bu zevat gâh öyle popüler oluyorlar ki on binlerce insan tarafından siteleri kovuşturma ediliyor.
Varolan emekinizi yetiştirmek dâhilin : Blogları şahsi ve kurumsal olarak ikiye ayırabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok az maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları dâhilerikler ile çok daha okkalı kesime ulaşırlar.
Blogger olmak dâhilin. “Blogger” kısaca blog sahibi kimesne kelimesi son günlerde içtimai iletişim araçları aracılığı ile yayıldığından çok popüler bir mefhum başüstüne. Bu zevat gâh hayatlarını gâh ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip nüshada bir fanatik kitlesine sahip olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu emeklerden yüksek reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar kifayetli gelmediyse şehir bina etmek dâhilin 10 münasebet yazıma da bir denetlemen derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir