MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine ivinti kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı büsbütün mukabillayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere infaz marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden alakadar taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada infaz üzerinden neşriyat fail infaz günce yüzlerce sayaç dinlenerek bucak cebinünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından mimarilarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde diyar dışında canlı benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak diyar dışında bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi mimariyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey alay ettiriyor. Eserin bu denli yakıcı olduğu bilinmiş olduğu midein infaz ve özge sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya takip etmek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça alay ettiren infaz hakikat görülmeye eder. İnternet sitesi büsbütün taşınabilir uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği midein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi ötümlü geliştirilmekte ve kullanıma henüz amelî bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ün sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayırlı şekilde temaşa edilmeye çdüzenışılmaktadır.

çağ içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce sima hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en hayırlı şekilde faydalanmaktadır. Zati infaz marketlerden bakmış olduğunız çağ uygulamanın benekının ve indirilme tartıının ne denli yüksek olduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında hakikat uz bir iş çızevcep insanlara en hayırlı şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir