ucbasaktarim.com: Dar Ağızlı Gübre Serpma Makinası

Üçkelleak Kültür, ekincilik makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri derunin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına şayan olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Amelî cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz platformını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanlar ilkel ekincilik halletmeye kelleladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok ufak tefek bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını mukabillayacak tarımsal üretimle meşguliyetmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat talep ve ekincilik dalünün zamanla çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuştur. Teknoloji ile yanında gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kadar ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana için değişiklıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. üste sadece ekincilik dalü değil, ülkenin ihracat hacmi de zamanla artmaktadır.

Üçkelleak Kültür , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve erdemli üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en oflaz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile etkin ve bileklü beşer kaynağına ehil olan Üçkelleak Kültür, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam kırat sağlayan Üçkelleak Kültür; kesif Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını baki yükseltmektedir. Daim gelişim ve sıfır pot üretim sistemi, Üçkelleak Kültür ürünlerinin hem dar içinde hem de dar dışında güvenilerek kullanılmasının kellelıca nedenidir. Üçkelleak Kültür, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçkelleak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin şayan ve dengeli bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi yeterli ve hak bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile abes gübre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimkâr bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde daha az efor kullanma ederek çok daha sağlamlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın abes olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok daha sağlamlıklı kalır ve toprağınızdan daha lüks ürün ve göverti elde etmenize yardımcı olabilir.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması derunin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha verimkâr bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en şanlı ihtiyaçları olan azık maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı dair çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha verimkâr sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üçkelleak Kültür olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör Arka Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden taşımak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da örtüsüz bir hendek haksına terk etmek derunin yaygın olarak kullanılır. Arka yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Arka yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden taşımak derunin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek haksı kadar alanlara terk etmek derunin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli üst yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çırefikalabilir bir ilişkilantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değfiiltirilebilir ve birgeniş cetşmanla da hoşgörülületilebilir. Ana üstelikşenler çoğu kez hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da eylem ettirilir. Teleskopik konveyörlara için oldukça az maliyetleri ve çok yönlülükleri de üst yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör üst yükleyiciler derunin yeğleme edilebilecek birgeniş üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem de kalite olarak üstünlük sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Kültür makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üçkelleak Kültür’ın üst yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin icma ve balyalama fiillemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması fiillemlerini sağlayan bir makinedir. Üçkelleak Kültür olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Olta katışık makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme sırasında iş eşyaünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine özen edilmediği dönem efsaneviın sütü ve etinden randıman kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak besleme sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim tüm besinleri vahit seferde alabilir ve daha oflaz beslenebilir. Olta karmanın mimarilması efsaneviın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek daha oflaz beslenmesine böylelikle daha lüks randıman almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Olta Muhtelit Makinaları da Üçkelleak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkelleak Kültür olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kadar en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçün) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı kibar ve verimkâr bir tarımsal üretim derunin şanlı avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı derunin önemli bir köprü fiillevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha oflaz durumlara gelmesi derunin tarımsal ihracat noktasında Üçkelleak Kültür olarak tüm çkırmızıışanlarımızın katkısıyla yanında
Üçkelleak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları veya daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir